EN DE RU PL
+48 694 113 939

Poznaj Bory Tucholskie na... Kajaku!

Bory Tucholskie są jednym z największych kompleksów leśnych w Polsce. To przepiękny region, atrakcyjny w szczególności dla miłośników sportów wodnych takich, jak kajakarstwo. Dzięki urozmaiconemu charakterowi spławnych rzek, możesz zarówno zacząć tu swoją przygodę z kajakiem, jak i spróbować trudniejszych do pokonania tras.

Uroki „Czarnej Wody”

Spływy kajakowe są doskonałym sposobem na połączenie zarówno sportu, jak i relaksu. Region Borów Tucholskich kojarzy się wielu osobom właśnie ze spływami kajakowymi. I w zasadzie, nic w tym dziwnego. Są bowiem dwie rzeki, jakimi Bory Tucholskie mogą się poszczycić: Brda oraz Wda, zwana „Czarną Wodą”. Są to rzeki dostępne nawet dla amatorów, więc z całą pewnością możesz wybrać się na pierwszą wyprawę kajakową również na Kaszuby. Spływy kajakowe, jakie organizujemy, biegną przez warte uwagi trasy. Zahaczamy na trasie o miejsca, które nie są skażone natłokiem cywilizacji. Tutaj, zachwycać Cię będzie jedynie piękno przyrody i krajobrazów, jakie będziesz mijać po drodze. Rzeki należą do łatwych szlaków, więc nie sprawią kłopotów nawet niedoświadczonym osobom. Jest wiele pięknych miejsc, którymi mogą poszczycić się Bory Tucholskie. Kajaki, które wypływają w najbardziej urokliwe zakątki regionu, doprowadzą Cię do niesamowitych miejsc, jak rezerwat przyrody „Krzywe Koło Pętli Wdy”. Spotkać tam można liczne okazy sędziwych dębów, lip, klonów oraz buków. Trasa spływu kajakowego po rzece Wda, na który możesz wybrać się z agrokajaki.pl, biegnie głównie przez Wdzydzki Park Krajobrazowy – stworzony po to, by chronić nieskażoną przyrodę rzeki i jezior wdzydzkich.

Bory Tucholskie rajem dla kajakarzy!

Zdecydowanie, jest to miejsce zalecane wielbicielom kajakarstwa. Każdy miłośnik tego typu sportu powinien wybrać się na organizowane tutaj spływy kajakowe. Bory Tucholskie to bowiem niewątpliwie jedne z najbardziej malowniczych zakątków w całej Polsce. Barwne zakątki zapraszają do spędzania czasu na kajaku, a świeże powietrze i szum wody sprawiają, że ludzie wracają w ten region z nieukrywaną radością. Jeżeli zależy Tobie na niezapomnianych wrażeniach, koniecznie skontaktuj się z nami w celu dobrania najwłaściwszej trasy Twojego spływu wybraną rzeką!

Tagi >
O nas Spływy kajakowe Brda Imprezy integracyjne Polityka Prywatności Cennik Restauracja
© 2016 agrokajaki.pl
Projekt i realizacja Inpero.pl