EN DE RU PL
+48 694 113 939

Kajakiem przez brdę - z dzieckiem też?

Spływ kajakiem przed tę niesamowitą rzekę na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń. Dlaczego? Otóż, większa część naszej trasy będzie przebiegała przez Park Narodowy „Bory Tucholskie” – zapewni to wręcz niepowtarzalne doznania estetyczne. Zabieraj zatem rodzinę i przyjedź z nami powiosłować!

Jakie są zalety wypłynięcia kajakiem na Brdę?

Brda jest jedną z najciekawszych rzek w Polsce, której piękno i różnorodność na pewno zachwyci każdego pasjonata przygód. Brda, szczególnie w górnej swojej części, meandruje wśród licznych łąk i pól – z tego też względu, będzie doskonałą rzeką na rodzinny wypad na kajaki. Brda jest kręta i otulona lasami, a swój nurt ma raz powolny, a raz zmienia się w wartki potok, zapewniając sporo wrażeń. Jednak, bez obaw! Trasa, jaką dla Was przygotujemy, pozwoli na pokonanie jej nawet amatorom pogromców rzeki, jaką jest właśnie Brda. Kajaki umożliwią poznanie nieskażonych ludzką ręką terenów, które można podziwiać właśnie z perspektywy rzeki. Wśród drzew, będziecie mogli dojrzeć nawet zimorodka, łosia lub muflona! Lasy bukowe, otaczające niesamowitą rzekę, liczą prawie… 300 lat! Możecie się natknąć w nich również na gniazda czapli i kormoranów.

Na kajaki… Z dzieckiem?

Nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań! W szczególności, że organizujemy również bardzo proste spływy kajakowe. Brda jest taką rzeką, która będzie więc przychylna nawet najmłodszym amatorom wodnej rozrywki, jaką jest kajakarstwo. Jest ona płytka, w szczególnie w górnym odcinku. To sprawia, że spływy kajakowe z dziećmi są bardzo bezpieczne. Agrokajaki.pl zawsze przygotowują dla Was wszystkie szczegóły – łącznie z mapami i dokładnym opisem trasy. Jeżeli dziecko zmęczy się podróżą po wodzie i będzie chciało odpocząć, można dobić do pobliskiej przystani czy pola biwakowego, których jest mnóstwo dokoła rzeki. Dzięki czystości Brdy, spływy kajakowe są przyjemne dla oka, a Twoje dziecko na pewno będzie zachwycone taką niecodzienną przygodą!

Tagi >
O nas Spływy kajakowe Brda Imprezy integracyjne Polityka Prywatności Cennik Restauracja
© 2016 agrokajaki.pl
Projekt i realizacja Inpero.pl