EN DE RU PL
+48 694 113 939

Kajaki brda – najważniejsza jest dobra zabawa.

Brda kajaki znany jest jako najpiękniejszy spływ kajakowy w Polsce, a niektórzy twierdzą, że również w całej Europie. Opinia ta jest ściśle związana z bujną zielenią wydobywającą się z lasów oraz pięknymi drzewami, które są w stanie wprawić w zachwyt zarówno swoją rozłożystością, jak i wielkością. Brda spływy kajakowe to jednak przede wszystkim jezioro, którego dno pokryte jest dużą ilością roślin, a także drobnych kamyczków.

Brda spływy kajakowe dla rodziny oraz amatorów.

Kajaki brda to trasa na której nie występuje duża ilość przeszkód, właśnie dlatego jest to idealny pomysł na spędzenie w ten sposób rodzinnego popołudnia lub poranku. Dodatkowo, spływ jest skierowany dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w kajakarstwie. Osoby zajmujące się obsługą spływu dokonały wszelkich starań, aby każda osoba mogła korzystać z tej rozrywki w sposób bezpieczny oraz sprawiający radość. Warto wiedzieć, że po zakończonej rozrywce na rzece nie trzeba od razu udawać się do domu, gdyż kilka lat temu powstała specjalna strefa przeznaczona dla turystów, w której skład wchodzą zarówno ośrodki wypoczynkowe, jak i przystanie wodne oraz pola biwakowe. Rodzina może rozpalić ognisko bądź przygotować smakowitego grilla.

Spływ, widoki oraz…?

Kajaki brda oferują piękne, niezapomniane widoki, które nacieszą oczy miłośników sportu w trakcie pływania krętymi korytami rzeki, oprócz tego należy wspomnieć o przywodzącym na myśl odrobinę tajemniczości lesie, cudownym jeziorze oraz ogólnie o przyrodzie niezmąconej działalnością człowieka. Oprócz tego woda rzeki jest bardzo czysta, stąd spływ brda kajaki oprócz wymienionych powyżej cech pozytywnych jest także bardzo bezpieczny.

Jest to miejsca dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku miasta oraz zrelaksować się w samotności, a także dla osób pragnących spędzić aktywny czas z rodziną i zafundować niezwykłą frajdę dla pociech oraz współmałżonka. Nie ma lepszej formy na spędzenie wolnego czasu niż brda kajaki.

 

Tagi >
O nas Spływy kajakowe Brda Imprezy integracyjne Polityka Prywatności Cennik Restauracja
© 2016 agrokajaki.pl
Projekt i realizacja Inpero.pl