EN DE RU PL
+48 694 113 939

Czy wiesz wszystko o rzece Brda?

Brda spływy to hasło znane każdemu kajakarzowi, z tego względu, że jest to rzeka znana również pod nazwą Królowej Borowiackich Rzek. Wśród jej cech charakterystycznych należy wskazać przede wszystkim na niezwykłą łatwość w jej przepływaniu, dzięki czemu z jej uroków mogą korzystać nie tylko osoby, które od wielu lat korzystają z piękna sportu jakim jest kajakarstwo, ale amatorzy, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki także nie będą mieli większych problemów na tym spływie.

Brda kajaki dla nowicjuszy oraz zaawansowanych wioślarzy.

Zarówno przez wzgląd na długość rzeki, jak również bardzo pomocne oznakowanie trasy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w podróż udały się osoby nie posiadające większego doświadczenia w tym sporcie. Spływy kajakowe brda to doskonały wybór dla osób, które pragną spróbować czegoś innego, gdyż mają dość dotychczasowych sportów oraz rozrywek, albo też chcą zdobyć nowe doświadczenia w życiu oraz mieć piękne wspomnienia na starsze lata. Za rzeką Brda przemawia nie tylko prosta trasa, ale oprócz tego niezwykłe widoki, które sprawią, że w niektórych momentach człowiek nie wie w którą stronę obrócić głowę z wrażenia. Jest to doskonały pomysł przede wszystkim dla osób mieszkających w mieści, gdyż lasy oraz jezioro i rzeka to widoki wpływające pozytywnie na zszargane nerwy oraz zmęczone, zestresowane dusze. Warto zdawać sobie sprawę, że zarówno Polacy, jak również wioślarze z zagranicy wskazują rzekę Brda jako najpiękniejszy szlak w naszym kraju. Ta opinia czasem dotyczy również Europy, dlatego osoba, która jeszcze nigdy nie miała szansy zakosztowania przyjemności związanej z kajakarstwem, powinna wybrać właśnie ten spływ, gdyż niezwykłe wrażenia są gwarantowane.

Osoby, które po raz pierwszy udają się na Brda kajaki nie muszą od razu wydawać pieniędzy na własny sprzęt, gdyż na miejscu znajduje się wypożyczalnia dobrej jakości sprzętu, który sprawi, że przygoda będzie jeszcze lepsza.

Tagi >
O nas Spływy kajakowe Brda Imprezy integracyjne Polityka Prywatności Cennik Restauracja
© 2016 agrokajaki.pl
Projekt i realizacja Inpero.pl